Advit Łętownia Gospodarze

Łętownia

03.11.2017

4 bramki obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Łętowni. Gdyby obstawiać wynik przez rozpoczęciem spotkania to gospodarze remis przyjęliby zapewne jako spore rozczarowanie. Z przebiegu gry to goście zaprezentowali się zdecydowanie lepiej i to oni mogą żałować, że nie zdobyli kompletu punktów.

Przyjezdni od początku przejęli inicjatywę i to oni stworzyli sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Jedną z nich zapoczątkował Mariusz Płoszaj, który długo holował piłkę, przedzierając się pod pole karne. Następnie zagrał do Grzegorza Dąbrowskiego, który pięknym strzałem z dystansu pokonał golkipera gospodarzy.

0:1 (21' minuta) - Grzegorz Dąbrowski / asysta Mariusz Płoszaj

Gospodarze dążyli do wyrównania stanu meczu i ta sztuka udała im się w 35' minucie, kiedy to kapitalnym strzałem z około 30 m popisał się Marek Kolano.

1:1 (35' minuta) - Marek Kolano

Po przerwie goście ponownie "złamali" wynik. Świetną trójkową akcją popisali się Krzysztof Plichta, Adam Leja i Grzegorz Dąbrowski.

1:2 (51' minuta) - Grzegorz Dąbrowski / asysta Adam Leja

Gospodarze do końca starali się o wyszarpanie przynajmniej remisu i ta sztuka udała im się w 94' minucie w ostatniej akcji meczu, kiedy to po rzucie rożnym Krystian Misiak strzałem głową pokonał Łukasza Kaczora.

2:2 (90+4' minuta) - Krystian Misiak