Kolejne zwycięstwo

W bardzo zimną i deszczową niedziele na stadionie w Wierzawicach doszło do spotkania tutejszego Sanu z Majdanem Łętowskim. Z założenia z jesiennego pojedynku tych drużyn po wyniku 0:5 dla naszych w tym meczu spodziewano się podobnego rezultatu.
Wszystko też na to wskazywało w trakcie gry gdyż San Wierzawice już w 11 minucie objął prowadzenie. Dośrodkowanie Sylwestra Heliniaka wybija dość nieporadnie obrońca wprost na głowę Pawła Czopa który strzela pierwszego gola. Na drugą bramkę wystarczyło poczekać zaledwie 10 minut aby strzelec poprzedniego gola podwyższył wynik na 2:0 po równoległym podaniu Tomasza Kuprasa. W ostatniej minucie pierwszej połowy po błędzie obrony gości sam na sam z bramkarzem stanął skrzydłowy Sebastian Rudyk który zdecydował sie odegrać piłkę Tomaszowi Kuprasowi a ten strzela na 3:0 .

Mecz z Majdanem okazał się ładnym widowiskiem pokazując częste granie z pierwszego kontaktu oraz oddając wiele strzałów na bramkę. Goście zdecydowanie rzadziej utrzymywali sie przy piłce a jeżeli zawodnicy Sanu. Ale mieli i swoje okazje. Najlepszą zmarnowali w drugiej połowie gdzie piłka wylądowała na krótszym słupku strzeżonym przez naszego bramkarza.