Sójkowa - Wierzawice 2:1

"Czas na powrót"

Nadchodzi niedziela która na pewno zostanie na długo w pamięci każdego kibica z Wierzawic. Dzień w którym nasza drużyna zmierzy się z zespołem Sójkowej. W pierwszym meczu tych drużyn San dominował i zdołał strzelić 3 bramki, ale przyszedł taki moment gdy nasi zawodnicy byli  myślami w szatni  wtedy to drużyna z Sójkowej wykorzystała moment rozluźnienia  rywala i wzięła się do ataku, zdołała strzelić 2 bramki w 9 minut i spotkanie do końca było nerwowe, ale to drużyna z Wierzawic odniosła zwycięstwo. Ciężko stwierdzić kto przed tym meczem jest w lepszej sytuacji. Miejmy nadzieję że drużyna z Wierzawic po około 20 latach ponownie zagra w A-klasie. Zapraszamy kibiców na stadion w Sójkowej na godzinę 17:00, aby dopingować naszej drużynie.