Autor:

Admin

Utworzono:

07.11.2017

13. ligowa kolejka okazała się niezwykle szczęśliwa dla zawodników "Jodły". Po jednym z najlepszych spotkań w tym sezonie podopieczni Dominika Plichty pewnie pokonali "Wólczankę" 4:1.

Już pierwsze minuty pokazały, że to goście będą stroną przeważającą w tym meczu. W 10' minucie skuteczną akcją popisali się Płoszaj i Pazdan - Mariusz efektowną asystą uruchomił Szymona, który strzałem od słupka pokonał golkipera miejscowych.

0:1 (10' minuta) - Szymon Pazdan / asysta Mariusz Płoszaj

Miejscowi szansę na wyrównanie mieli w 16' minucie, kiedy to w sytuacji 'sam na sam' posłał piłkę nad bramką. Niespełna 120' sekund później przyjezdni cieszyli się z podwyższenia wyniku. Ponownie ostatnim podaniem popisał się Mariusz Płoszaj, który tym razem asystował Krzysztofowi Plichcie.

0:2 (18' minuta) - Krzysztof Plichta / asysta Mariusz Płoszaj

Dwie minuty później gospodarze ponownie mieli szansę na zdobycie gola, ale Łukasz Kaczor nie dał się zaskoczyć.

W 35' minucie urazu nabawił się Grzegorz Dąbrowski. Jego miejsce zajął Patryk Marcinowski.

Po zmianie stron szansę otrzymał Arkadiusz Proń, który zastąpił Krystiana Sarzyńskiego.

W 57' minucie Jakub Korchowiec zmienił Mariusza Płoszaja.

Po godzinie gry kibice zgromadzeni na stadionie byli świadkami niecodziennej bramki - Szymon Pazdan bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał bramkarza "Wólczanki".

0:3 (60' minuta) - Szymon Pazdan

Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem świetną akcję na skrzydle popisał się Arkadiusz Proń, który ograł kilku rywali i idealnym podaniem obsłużył Jakuba Korchowca.

0:4 (75' minuta) - Jakub Korchowiec / asysta Arkadiusz Proń

Na boisku okazję do zaprezentowania się otrzymał kolejny zmiennik - Dominik Rup.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry zadebiutował Konrad Paszek, zastępując Krzysztofa Plichta.

W 88' minucie gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki, zdobywając honorowego gola po ładnym uderzeniu z dystansu.

1:4 (88' minuta) - Jarosław Czech

___________________________________________________________________________________________________

Zwycięstwo na zakończenie rundy zdecydowanie poprawiło humory kibicom i zawodnikom "Jodły". Nadszedł teraz czas na zasłużony odpoczynek a po nim przygotowania do rundy rewanżowej, która będzie jedną z najciekawszych od lat.

Różnica punktowa między 2. a 10. drużyną w tabeli wynosi tylko 10 punktów. To sprawia, że wiosną czeka nas mnóstwo emocji i wiele zaskakujących zwrotów akcji...