Jodła Przychojec - Wólczanka Wólka Grodziska

Dominik Plichta
Tomasz Leśko

04.07.2018

Spotkanie z "Wólczanką" Wólka Grodziska to ostatni akord zmagań w sezonie 2017/2018.

Nieco lepiej w mecz weszli przyjezdni, którzy w początkowych minutach stworzyli sobie dobre okazje na strzelenie gola. Najpierw zawodnikom gości nie udało się skończyć dobrze wyprowadzonej kontry (9' minuta), zaś po chwili w sytuacji 'sam na sam' świetnie zachował się Łukasz Kaczor, który zatrzymał szarżującego zawodnika WWG (12' minuta).

Przełamanie nastąpiło w 18' minucie, kiedy to Patryk Marcinowski wrzutką ze skrzydła asystował Norbertowi Dorociczowi.

1:0 (18' minuta) - Norbert Dorocicz / asysta Patryk Marcinowski

W 25' minucie goście mieli najlepszą w tym meczu okazję na zdobycia gola. Po mocno kontrowersyjnej decyzji arbitra zawodnik przyjezdnych z rzutu karnego trafił w słupek! Można rzec, że sprawiedliwości stało się zadość.

Po zmianie stron kontrolujący ten mecz gospodarze dołożyli kolejne trafienia.

W 65' minucie Krzysztof Plichta dalekim podaniem obsłużył Arkadiusza Pronia. Weteran "Jodły" fantastycznie złożył się do strzału i zdobył najpiękniejszą bramkę w tym sezonie - po mocnym strzale lewą nogą piłka idealnie trafiła w okienko! Trzeba przyznać, że obecne rozgrywki to znakomita dyspozycja Arkadiusza, który często brał na swoje barki ciężar zdobywania goli i świetnie rozumiał się w ataku z kapitanem "Jodły" - Krzysztofem Plichtą.

W II części spotkania na boisku pojawił się Dominik Plichta, który rozruszał ataki miejscowych.

2:0 (65' minuta) - Arkadiusz Proń / asysta Krzysztof Plichta

Na 3' minuty przed końcem spotkania Arkadiusz Proń odwdzięczył się Krzysztofowi i asystował przy golu starszego z braci Plichta.

3:0 (87' minuta) - Krzysztof Plichta - asysta Arkadiusz Proń